Zkušenosti

Nejste si jisti koupí OGEONU? Přečtěte si zkušenosti našich zákazníků. Dosud OGEON hodnotilo 6 zákazníků.

Hana, Praha
16. 5. 2022
OGEON 5L průtokový na přídavný kohoutek eSpring™

V květinářství měli zdarma řezané květiny. Byly v kbelíku s vodou. Vybrala jsem 5ks růží, čtyři krémové jedna bordó. Lístky na stoncích už byly ohnuté a schnoucí. Květy také začínaly uvadat. Doma jsem růže dala do vázy s vodou, která je filtrovaná přes eSpring se zařízením OGEON 5L modrý. Vázu s květinami jsem postavila ještě na OGEON 80 modrý. Cca po jedné hodině se zelené lístky začaly napínat a rovnat. Po zhruba třech hodinách se i vadnoucí okvětní lístečky začaly oživovat. Druhý den ráno růže barvy bordó začala mít barvu tmavě červenou. Krémové začaly od středu květů nabírat růžový nádech. Růže vypadaly čerstvě po vadnutí ani náznak. Celkově lze říci, že použitá upravená voda a umístění na OGEON měly blahodárný efekt na již chřadnoucí květiny.

Standa, Praha
16. 5. 2022
OGEON 5L průtokový na přídavný kohoutek eSpring™

Pořídil jsem si OGEON 5L zlatý. Mám ho na kohoutku eSpring. Voda z těchto zařízení je velmi chutná, jemná mírně nasládlá.Vnímám že i moje tělo začalo na takto upravenou vodu kladně reagovat. Na vodu se vysloveně těším, nemusím se do pití nutit.

Lidmila, Mladá Boleslav
16. 5. 2022
OGEON 5L průtokový na přídavný kohoutek eSpring™

Mám OGEON 5L červený, je nainstalován na kohoutku filtru eSpring. Voda po této úpravě je jemnější, chutnější. Vařím si často čaje a vnímám, že jejich chuť je výraznější, více cítím aroma jednotlivých druhů. Káva uvařená z upravené vody je krémovější.

Hoa, Vietnam
16. 5. 2022
OGEON 80 s vertikálním působením

Pořídila jsem si OGEON 80 modrý. Kladu na něj v rámci možností vše, co jím, zejména syrovou zeleninu a ovoce. Ovoce je po aplikaci OGEONEM výrazně sladší, nejvíce rozdíl vnímám u citrusů a jablek. Zelenina má také jinou chuť, je celkově jemnější. Nakupují běžně v marketech ne bio. Dále si na OGEON stavím džbán s pitnou vodou. Zhruba po 3 minutách je voda hladší, plnější a také jde mírně do sladka.

Lucka, Praha
16. 5. 2022
OGEON 80 s vertikálním působením

Mám OGEON 80 červený. Vnímám, že co nad něj dám, má jemnější chutě. Mé dvě malé dcery, aniž by tušily, že s jídlem dělám nějaké procesy, mě říkají, že zelenina je nějaká jiná, více jim chutná, je sladší.

Olga, Mladá Boleslav
16. 5. 2022
OGEON 80 s vertikálním působením

V Praze ve stoje jsem měla pocit tepla a silnější bolest v pravém koleni (přetržený přední křížový vaz), potom v sedě brnění nohou (chodidel), lépe se mi dýchalo, dušnost ustupovala.OGEON80 modrá barva. Doma OGEON 80 zelená barva ve stoje ráno teplo chodidel a následně chlad potom brnění přetrvalo cca 1hod., koleno bolelo slabě a pak do něho šlo teplo. I dnes lehce ustupovala dušnost i pokašlávání, které jsem měla, k ránu to bylo už lepší. Odpoledne chlad, mírné brnění chodidel. Dnes v noci mě opět vzbudil kašel dušnost v půl třetí ráno, šla jsem si stoupnout k OGEONu cca 8.min cítila jsem silnější chlad po celých nohou a úlevu na plicích šla jsem znovu spát a bylo to dobré vůbec jsem nekašlala.Zjišťuji, že je důležité po OGEONu odpočívat .